Приватним клієнтам

про послугу

Досвід багатьох років, постійне самовдосконалення та жага до перевершення очікувань дозволяють нам стверджувати, що наші приватні клієнти отримують юридичні послуги найвищої якості.

Ми допомагаємо у вирішенні складних ситуацій, захищаємо Ваші активи та надаємо додаткові можливості для їх збільшення.

Чим ми можемо допомогти?

 1. Сімейні спори (розлучення, поділ майна)
 2. Спадкові справи
 3. Кредитні справи
 4. Стягнення заборгованості за борговими розписками
 5. Справи щодо адміністративних правопорушень
 6. Справи з приводу захисту прав споживачів
 7. Реєстрація бізнесу (ФОП та юридичні особи),
 8. Представництво інтересів в державних органах та органах місцевого самоврядування
 9. Консультації щодо податкового статусу резидента/нерезидента як в Україні так і поза її межами
 10. Структурування активів
 11. Аналіз ризиків, консультації щодо збереження активів
 12. Виявлення активів боржників
 13. Консультування щодо операцій з нерухомістю
 14. Вирішення трудових спорів

наші переваги

Наше адвокатське бюро надає професійні юридичні послуги унікальним підходом до кожного клієнта. Ось чому клієнти обирають саме нас:

01

Експертиза та професіоналізм

Наш колектив складається з висококваліфікованих адвокатів та юридичних консультантів з різноманітним досвідом у різних галузях права з середнім стажем роботи у сфері права – понад 10 років. Ми завжди здатні знайти найкращі рішення, які повністю відповідають бажанням та інтересам клієнтів.

02

Системність

Ми – є системною юридично-консалтинговою компанією, що обслуговує бізнес клієнтів та приватних осіб. За кожним клієнтом закріплюється менеджер проекту, який тримає постійний зв’язок з клієнтом, а всі задачі відслідковуються нами в CRM системі, тому Ви можете бути впевнені в якості та оперативності наших послуг.

03

Індивідуальний підхід

У нас немає універсальних рішень. Ми розуміємо, що кожна справа і кожен клієнт унікальні, тому наші експерти ретельно аналізують всі можливі ризики та альтернативні варіанти дій та тільки після цього пропонують рішення, які відповідають саме Вашим потребам та інтересам.

04

Конфіденційність

Ми поважаємо право наших клієнтів на конфіденційність. Усі дані, які ви нам надаєте, залишаються абсолютно конфіденційними і не розголошуються третім сторонам

05

Інформаційна відкритість

Ми завжди інформуємо клієнтів про хід справи, менеджери проектів постійно на зв’язку з нашими клієнтами.

06

Справедливі ціни та умови оплати

Ми не є найдешевшими юристами на ринку, водночас не є найдорожчими. Наші клієнти знають, що звертаючись до нас вони отримують юридичні послуги вищої якості, тому ціни на такі послуги є цілком обґрунтованими, а результат таких послуг приносить клієнтам значно більше користі, ніж їх вартість.

07

Орієнтованість на результат

Ми впевнені, що у співпраці між юридичним або фінансовим консультантом та клієнтом – головне не процес, а результат. Тому ми не просто консультуємо наших клієнтів – ми працюємо разом з ними на результат!

08

Розуміння бізнесу клієнта

Наша команда спеціалістів володіє не лише юридичними та фінансовими знаннями, але й глибоким розумінням бізнес-сфери. Ми прагнемо зрозуміти бізнес-модель та стратегічні цілі клієнта, що дозволяє нам надавати більш ефективні поради з точки зору юридичної підтримки.

01

Енергетика

Енергетичний ринок України є однією із провідних галузей національної економіки. Команда FEDOTOV & PARTNERS має глибокий досвід та спеціалізацію в обслуговуванні підприємств енергетичного сектору. Наша команда надає повний спектр юридичних послуг підприємствам, що займаються торгівлею, постачанням та виробництвом електричної енергії, постачанням природного газу, нафтопродуктів та вугілля.

02

Агропромисловий сектор

Агропромисловий сектор — одна з ключових галузей Української економіки. Експерти команди FEDOTOV & PARTNERS знають на практиці юридичні тонкощі роботи аграрного бізнесу та консультують підприємства з широкого кола юридичних та фінансових питань, від земельного законодавства до особливостей експортних операцій та фінансового планування.

03

Міжнародна торгівля

Експерти компанії FEDOTOV & PARTNERS консультують Українські та іноземні компанії з питань імпорту, експорту та митному оформленню товарів та послуг. Завдяки глибокому та всебічному знанню Українського та міжнародного законодавства — наші фахівці надають повний спектр юридичних послуг, що пов’язані з міжнародною торгівлею, міжнародним податковим плануванням тощо.

04

Приватні клієнти

Адвокати FEDOTOV & PARTNERS пропонують послуги широкому колу приватних клієнтів, що не стосуються питань ведення бізнесу. На будь-які життєві ситуації є потреба в адекватній юридичній підтримці, незалежно від того, чи це стосується Вашої сім'ї, її окремих членів або вашої особистої юридичної безпеки. Наш досвід дозволяє надавати такі послуги якісно та результативно.

05

Оптова та роздрібна торгівля

Велика чи маленька компанія, оптова, чи роздрібна торгівля - незалежно від запиту та суб'єкту — фахівці FEDOTOV & PARTNERS завжди будуть поруч у вирішенні Вашої проблеми, чи питання. Наш досвід охоплює енергетичні, продуктові та ринки сировини, що дозволяє нам завжди тримати руку на пульсі Ваших потреб.

06

IT сектор

Адвокати FEDOTOV & PARTNERS надають кваліфіковану допомогу IT компаніям з різних галузей та напрямів. Допомагаємо структурувати бізнес-процеси з точки зору права таким чином, щоб максимізувати економічну вигоду клієнта, одночасно забезпечуючи дотримання нормативних вимог.

що про нас говорять

Керівництво Товариства з обмеженою відповідальністю «КАРБО ТРАНС» цим листом висловлює щиру подяку керівництву та працівникам АБ «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ» за надані юридичні послуги. ТОВ «КАРБО ТРАНС» необхідно було розробити та проаналізувати ряд господарських договорів, у чому нам допомогли юристи АБ «ФЕДОТОВ ТА РАТНЕРИ». Робота була виконана якісно та в обумовлені строки. Наразі плануємо подальше співробітництво.
Висловлюємо свою подяку команді АБ «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ» за кваліфіковану юридичну допомогу нашому підприємству з питань, що пов’язані з діяльністю на ринку електричної енергії України. Окремо хочемо відзначити висококваліфіковану експертизу команди АБ «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ» у сфері енергетики та корпоративного права!
«АРТЛЕКС-ЕНЕРДЖІ» вдячне за плідну співпрацю з Адвокатським бюро «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ». За роки співпраці, команда АБ «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ» показала себе як надійний, кваліфікований та добросовісний юридичний партнер, що здійснює повне юридичне супроводження нашого бізнесу. Наше плідне співробітництво дозволяє нам в повній мірі рекомендувати Адвокатське бюро «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ», як команду професіоналів, які спроможні вирішувати будь-які складні питання у сфері правової допомоги!
Вдячні команді АБ «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ» за кваліфіковану юридичну допомогу нашому підприємству у питанні експортно-імпортних операцій! Команда фахівців «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ» швидко та якісно надали юридичні послуги нашій компанії, чим підтвердили свою репутацію досвідчених спеціалістів. Завдяки правовій допомозі АБ «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ» наша компанія вийшла на нові ринки та продовжує розвиватись. Керівництво ТОВ «СРП» може впевнено рекомендувати Адвокатське бюро «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ» для співпраці!
Керівництво Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮТІЛІТІ ТРЕЙДІНГ» висловлює свою вдячність команді адвокатів Адвокатського бюро «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ», які допомогли нам під час перевірки Антимонопольного комітету України та кваліфіковано й ефективно захистили наші права!
З моменту старту нашого бізнесу, АБ «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ» здійснює повне супроводження нашої компанії та бере на себе всі юридичні питання, які пов’язані з трудовим, корпоративним, енергетичним законодавством, а також в частині фінансового консультування ТОВ «КУБ ЕНЕРДЖІ». Адвокати та консультанти АБ «ФЕДОТОВ ТА ПАРТНЕРИ» показали себе як професійні фахівці, які закривають всі юридичні питання нашої діяльності, що дозволяє нам займатися своїм бізнесом та розвиватися не відволікаючись

ПОТРІБНА ДОПОМОГА ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор та проконсультує Вас

Замовити консультацію

почати співпрацю

Зворотній звʼязок

Форма зворотнього звʼязку успішно надіслана

Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.